خانه و آشپزخانه

بهترین تلویزیون سامسونگ 2021

کاربر محترم، توجه کنید که در زمان مشاهده شما، ممکن است برخی کالاها ناموجود شده باشند، لذا با در نظر گرفتن این موضوع مطلب را مطالعه کنید.

دنیای سامسونگ دنیای بسیار گسترده ای است و وقتی قرار است بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 را معرفی کنیم باید ارزیابی های دقیقی داشته باشیم و سعی کنید همه زوایا را مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست مطالب

ویژگی های بارز بهترین تلویزیون سامسونگ 2021

وقتی صحبت از بهترین ها است، قطعاً حرفی برای زدن وجود دارد. یکی از مهمترین قابلیت های بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 پردازنده نئو کوانتومی است. این پردازنده ها نوعی انقلاب در دنیا تلویزیون ها محسوب می شوند. بهترین تلویزیون سامسونگ 2021  دیگر مشکلاتی از قبیل تاریک شدن صفحه و توزیع نادرست نور را ندارد. پردازنده کوانتوم سامسونگ توانسته در تولید نور به شکل کاملاً جداگانه عمل نماید به طوری که فرستادن نور به بخش های تاریک تصویر در سطح گسترده صورت می گیرد.

از دیگر ویژگی های بهترین تلویزیون سامسونگ 2021  مربوط به گسترش صدای OTS است. این فناوری به نوبه خود توانسته در افزایش تعداد بلندگوها نقش مهمی داشته باشد. بهترین تلویزیون سامسونگ 2021  شامل دو بلندگوی فیزیکی و مجازی است و به طور کلی صدای دالبی و فراگیری ایجاد می کند.

تلویزیون سامسونگ QN900A 8K Neo QLED

تلویزیون سامسونگ QN900A 8K Neo QLED یکی از مدل های برجسته و بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 اعلام شده است. این تلویزیون ویژگی های خارق العاده ای دارد. مثلا:

کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ QN900A 8K Neo QLED به میزان 8K اعلام شده است و همینطور از ویژگی بک لایت ال ای دی در آن استفاده شده است. ابعاد تلویزیون سامسونگ QN900A 8K Neo QLED، 65، 75 و 85 اینچ است و در لیست تلویزیون های ول پیکر برن سامسونگ محسوب می شود. اینطور که مشخص است نور پس زمینه به کار رفته برای تلویزیون سامسونگ QN900A 8K Neo QLED بسیار خارق العاده و جذاب است.

این تلویزیون شامل پردازنده نیو کوانتوم بوده و از دستیارهای صوتی بیکسبی در آن استفاده شده است. وضعیت حسگر تنظیم نور پس زمینه بسیار عالی بوده و تصویری واضح و شفاف را شامل می شود.

طراحی تلویزیون سامسونگ QN900A 8K Neo QLED بی نظیر است و گوشه های این تلویزیون دارای یک صفحه نمایش بینهایت است و چیزی به عنوان رویت قاب در اطراف آن وجود ندارد. برای این تلویزیون از پایه های 4 میلیمتری استفاده شده است.

تلویزیون سامسونگ QN900A 8K Neo QLED​
کیفیت تصویر              8K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.6/5

تلویزیون سامسونگ QN800A 8K Neo QLED

در بررسی بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 اشاره مستقیم به تلویزیون سامسونگ QN800A 8K Neo QLED شده است. این تلویزیون توانسته محتوای تصویری خود را در وضعیت Infinity Screen نمایش دهد که یکی از ویژگی های بسیار مهم آن محسوب می شود. سیستم صوتی به کار رفته در این دستگاه +OTS است. اینطور که مشخص است صدای فراگیر و همه جانبه این تلویزیون بسیار جذاب و مناسب است.

یگ پنل ضد انعکاس از بازتاب نور در صفحه نمایش دیده می شود که کیفیت کار را بیشتر از قبل ارزیابی کرده است. طراحی زیبا و امکانات شگفت انگیز این تلویزیون به صورتی است که از One Connect پشتیبانی می کند و نرخ رفرش آن 120 هرتز ارزیابی شده است.

تلویزیون سامسونگ QN800A 8K Neo QLED​
کیفیت تصویر              8K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.7/5

تلویزیون سامسونگ QN700A 8K Neo QLED

اگر بخواهیم در بین لیست بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 به سراغ مدلی برویم که توانسته با طراحی جذاب خود از نظر کاربران گزینه جالبی باشد، بی شک باید تلویزیون سامسونگ QN700A 8K Neo QLED را معرفی کنیم. این تلویزیون کیفیت تصویر خوبی دارد به طوری که از نظر قیمت نیز به صرفه تر است. در واقع کسانی که به دنبال بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 هستند، بهتر است تلویزیون سامسونگ QN700A 8K Neo QLED را انتخاب کنند. این مدل به نسبت مدل های قبل از نظر ظرافت طراحی کمی ضعیف تر است اما توانسته پشتیبانی خوبی از  One Connect داشته باشد. تصاویر این تلویزیون در سطح بسیار متمایزی طراحی شده است و یکی از بهترین انتخاب های موجود است.

تلویزیون سامسونگ QN700A 8K Neo QLED​
کیفیت تصویر              8K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.3/5

تلویزیون سامسونگ QN95A 4K Neo QLED TV

رتبه اول از بهترین تلویزیون سامسونگ مربوط به تلویزیون سامسونگ QN95A 4K Neo QLED TV است. این مدل کیفیت تصویر بی نظیری دارد و نرخ رفرش آن 120 هرتز فورکی است. پنل ضد انعکاسی که برای تلویزیون سامسونگ QN95A 4K Neo QLED TV استفاده شده است سبب شده تا بارزترین محصول از برند سامسونگ باشد. این مدل از تلویزیون برند سامسونگ شامل بهترین آپشن شفافیت تصویر است و سطح نمایش رنگ ها در بهترین رویکرد نمایش داده می شود اینطور که مشخص است این تلویزیون از نظر کسانی که قصد خرید محصول رقابتی دارند انتخاب خوبی است. اگر بپرسید بهترین مدل تلویزیون سامسونگ چیست یکی از پیشنهادات قطعاً تلویزیون سامسونگ QN95A 4K Neo QLED TV است.

کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.3/5

تلویزیون سامسونگ QN90A 4K Neo QLED TV

نور پس زمینه مینی ال ای دی از ویژگی های بارز تلویزیون سامسونگ QN90A 4K Neo QLED TV محسوب می شود و همینطور توانسته با پایه های فلزی 4 میلیمتری خود یک محصول بی نظیر در لیست بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 باشد. تلویزیون سامسونگ QN90A 4K Neo QLED TV تقریبا با مدل 95 A هم رده است. اما از نظر طراحی ظاهری به نسبت مدل قبل ضخیم تر است. لقب بهترین تلویزیون سامسونگ 55 اینچ 2021 به تلویزیون سامسونگ QN90A 4K Neo QLED TV داده شده است البته این محصول توانسته از نظر برند ایرانی گزینه خوبی باشد.

کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.3/5

تلویزیون سامسونگ QN85A 4K Neo QLED

اگر بخواهیم آخرین مدل تلویزیون با پردازنده نئو کوانتوم را بررسی کنیم، تلویزیون سامسونگ QN85A 4K Neo QLED را پیشنهاد می دهیم. این مدل از نظر قیمت مناسب تر از سایر موارد است اما صفحه نمایش آن دارای مناطق کمتری از نور است. در واقع سطح روشنایی این تلویزیون به نسبت مدل های قبلی کمتر است. این محصول زاویه دید گسترده ای دارد و دارای پنل ضد انعکاس و رفرش 120 هرتز است از سوی دیگر این محصول در لیست بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 قرار گرفته است و توانسته شاخص گذاری خوبی داشته باشد.

کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.3/5

تلویزیون سامسونگ Q80A 4K QLED

اگر بخواهیم بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 با قیمت مناسب را معرفی کنیم نوبت به بررسی مدل های کیولد است که نسبت به نئو کیولد ارزانتر هستند.

تلویزیون سامسونگ Q80A 4K QLED یکی از مدل های مشهور کیولد محسوب می شود. این محصول دارای پنل ال ای دی است و انتظار پنل مینی ال ای دی برای آن کمی دور از منطق است. این تلویزیون به صورتی طراحی شده است که توانسته زاویه دید نسبتاً مناسبی ایجاد کند. سایزهای مختلفی از تلویزیون سامسونگ Q80A 4K QLED در دسترس است.

تلویزیون سامسونگ Q80A 4K QLED​
کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.3/5

تلویزیون سامسونگ Q70A 4K QLED

آنچه سبب بررسی تلویزیون سامسونگ Q70A 4K QLED می شود طراحی متفاوت پایه ها است. در واقع پایه ها با عرض های مختلفی نصب و اجرا می شوند و این موضوع سبب می شود تا محصولی که خریداری می شود از نظر سطح کیفیت در شرایط خوبی باشد. ضخامت این تلویزیون 25 میلی متر است. این محصول از به صرفه ترین و بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 قرار گرفته است و گزینه بی نظیری برای عاشقان بازی محسوب می شود.

کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.3/5

تلویزیون سامسونگ Q60A 4K QLED

تلویزیون سامسونگ Q60A 4K QLED در نسخه 43 اینچی دیده می شود اما هنوز اطلاعات زیادی در خصوص این تلویزیون دیده نمی شود در هر صورت این محصول کیفیت تصویر بالایی دارد و برای گیمرهای حرفه ای گزینه قابل قبولی است.

تلویزیون سامسونگ Q60A 4K QLED​
کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              Qled
سال ساخت             2021
4.3/5

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 55MU7980

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 55MU7980  شامل یک درگاه یو اس بی بوده و در سایز 55 اینچ عرضه می شود. این تلویزیون یکی از بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 شناخته شده است. سطح رزولوشون به کار رفته برای آن 2160 در 3840 است که سبک خاص خود را دارد. از تکنولوژی ال ای دی در آن استفاده شده است و شامل دو درگاه یو اس بی است. این محصول دارای HDR است و از سبک صفحه تخت خواه بود. به طور کلی تعداد درگاه های HDMI آن سه عدد ارزیابی شه است. 

قابلیت نصب به دیوار برای این محصول دیده می شود. دقت شود که در ویژگی های اعلام شده برای تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 55MU7980  خبری از ویژگی سه بعدی نیست اما استانداردهای صورتی دابلی را مورد پوشش قرار داده است. این محصول بلوتوث ندارد اما دارای موقعیت اتصال بی سیم است. خروجی صدای دیجیتال برای تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 55MU7980  گزارش شده است.

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 55MU7980
کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              led

نوع صفحه نمایش     تخت

4.3/5
مزایا
معایب

تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950

در لیست بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 اشاره مستقیم به تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950 شده است. تلویزیونی فوق حرفه ای و خاص که کیفیت اجرای بی نظیری دارد.

سایز صفحه به کار رفته برای تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950 55 اینج است. این محصول دارای درگاه یو اس بی بوده و رابط هوشمند حرفه ای برای آن ارزیابی شده است. فرمت های دابلی و دی تی اس برای تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950 دیده می شود به طوری که فیلم ها در بهترین موقعیت صوتی به نمایش گذاشته می شوند. از سوی دیگر پایه تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950 در بخش بدنه آن قرار دارد و این موضوع سبب مقاومت بیشتر محسوب می شود. 

رنگ تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950 اغلب نوک مدادی تیره و بسیار نزدیک به مشکی است. این محصول دارای دو پورت یو اس بی است و البته که سه پورت اچ دی او آی برای آن گزارش شده است. قابلیت میرورینگ نیز برای تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950 در نظر گرفته شده است و طراحی منحنی این محسوب یک ایده خاص و بسیار عالی را شامل می شود و دکوراسیون جالبی دارد.

تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل 55NU7950​
کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              led

نوع صفحه نمایش      خمیده

4.3/5
مزایا
معایب

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 50NU7900

سایز صفحه تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل NU7900، 50 اینچ است. این محصول دارای درگاه یو اس بی است و رابط هوشمند دارد. وضعیت کیفیت تصویر برای آن 4K اعلام شده است.

این دستگاه فرمت های دابلی را پشتیبانی می کند و به طور کلی طراحی که برای آن صورت گرفت است به شکلی است که شرایط اتصال فلش مموری و هارد اکسترنال را در بر می گیرد. این دستگاه شامل دو عدد پورت یو اس بی است. این دستگاه اشمل یک رابط کامپوننت و همینطور یک عدد پورت کامپوننت است. از سوی دیگر این مدل از تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 50NU7900  دارای ریموت کنترل با سطح هوشمند بالایی است. این دستگاه دارای درگاه های ارتباطی متنوعی بوده و کیفیت تصویر آن بسیار خوب است. نوع صفحه تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 50NU7900 تخت است.

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 50NU7900 سایز 50 اینچ
کیفیت تصویر              4K
نوع تلویزیون              led
نوع صفحه                تخت
4.3/5
مزایا
معایب

راهنمای انتخاب بهترین تلویزیون سامسونگ 2021

یکی از موضوعاتی که در انتخاب بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 باید ارزیابی شود، نوع رنگ تصویر استو معمولاً سامسونگ در مدل های قبلی خود یک سری ایرادات برای برخی از رنگ ها و تصاویر داشته و دستگاه پس از مدتی رنگ اولیه را ندارد و از کیفیت افتاده است بنابراین کنتراست رنگ در انتخاب بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. اینطور که بررسی ها نشان می دهد در ارزیابی بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 یک سری اصول مدنظر قرار گرفته است. 

پورت های صدا از موارد مهمی هستند که باید پیش بینی شود. در واقع برخی از کانال های صدا شامل دو بخش مجزا هستند که می توانند شفافیت صدا را بیشتر و بهتر سازند بنابراین این موضوع به نوبه خود یکی از بهترین روال محسوب می شود. گزینه دیگر مربوط به سطح اتصال است بهتر است به سراغ محصولی بروید که هم از نظر اتصال شرایط خوبی داشته باشد و هم نوع و موقعیت اتصال آن به شکلی باشد که بتوان از آن در بهترین موقعیت استفاده کرد.

سطح پردازنده برای بهترین تلویزیون سامسونگ 2021 یکی از مهمترین موارد است. اینکه چه پردازنده ای برای دستگاه استفاده می شود بسیار مهم است. برخی از پردازنده ها هستند که پس از مدتی کیفیت اولیه را ندارند. سایز تلویزیون بر اساس موقعیت رنگ پذیری ارزیابی می شود پس بهتر است بتوانید محصولی انتخاب کنید که بر اساس سطح سایزی که دارد از نظر گستردگی رنگ در شرایط خوبی قرار بگیرد.

برند سامسونگ از دسته برندهای مخصوص محسوب می شود که می تواند بر اساس سبکی که دارد مورد پسند قرار بگیرد. برخی از مدل های نئو کوانتوم از برند سامسونگ جدیدترین محصولات محسوب می شوند و بهترین کیفیت برای آنها گزارش شده است و به نوبه خود قیمت نسبتاً بالایی به نسبت سایر محصولات دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا