مد و پوشاک

راهنمای خرید اینترنتی ماسک تنفسی سه لایه | 10 مدل پر فروش

کاربر محترم، توجه کنید که در زمان مشاهده شما، ممکن است برخی کالاها ناموجود شده باشند، لذا با در نظر گرفتن این موضوع مطلب را مطالعه کنید.

از زمان پیدایش انسان همیشه خطرات و حوادث زیادی بشر را تهدید می کرده از کشته شدن به دست حیوانات و حوادث طبیعی تا بیماری و ویروس هایی مانند طاعون، آنفولانزا، هپاتیت و تازه ترین آن ها ویروس کووید-۱۹ یا کروناویروس است که متاسفانه افراد زیادی را به کام مرگ کشانده است.

بشر همواره برای جلوگیری از این ویروس ها از ابزاری مثل ماسک تنفسی استفاده می کند. بهترین ماسک تنفسی بخش مهمی از صورت شما را در برابر ویروس از جمله کووید-۱۹ گرفته و از ورود آن به دهان و بینی شما جلوگیری می کند. اما لازمه آن استفاده از بهترین ماسک تنفسی است تا انتقال ویروس را به حداقل برساند.

فهرست مطالب

ماسک تنفسی چیست؟

ماسک تنفسی صورت شما را به خوبی می پوشاند که باعث جلوگیری و محافظت فرد در برابر استنشاق مواد مضر و خطرناک مانند گرد و غبار موجود در هوا همچنین دودها و گازهای خطرناک می شود. ماسک تنفسی دارای تنوع های زیادی است از ماسک تنفسی ساده و یکبار مصرف ارزان قیمت گرفته تا ماسک فیلتر دار چندبار مصرف و گران مثل ماسک گاز.

انواع ماسک تنفسی

ماسک های پزشکی

این نوع ماسک تنفسی باعث جلوگیری از انتشار عفونت و بیماری بین بیمار و کادر درمان می شود. معمولا از ماسک پزشکی در شرایط نرمال و عادی و نه در مناطق با شیوع بالای یک بیماری واگیر تنفسی استفاده می شود. البته می توان از آن برای افراد معمولی برای کنترل انتشار ویروس و بیماری استفاده کرد. ماسک های پزشکی یا جراحی برای پوشاندن دهان و بینی شما در نظر گرفته شده است. 

آنها با موادی طراحی شده اند که می توانند ذرات بزرگ ، ترشحات و … را مسدود کنند ، همه این موارد ممکن است حاوی ویروس یا باکتری هایی باشد که برای شما مضر باشد . متاسفانه این نوع ماسک ها به خوبی بر روی صورت قرار نگرفته و هنگام دم مقدار زیادی از هوای آلوده می تواند از فضای بین ماسک و صورت وارد ریه فرد شود. ماسک تنفسی پزشکی بایستی پس از استفاده در بست های پلاستیکی بسته و دفن شود. 

در صورت استفاده از این ماسک از قرارگیری مناسب آن بر روی صورت خود اطمینان حاصل کنید تا از ورود ویروس یه ریه جلوگیری شود.

ماسک تنفسی FFP2 و N95

این ماسک ها باید به طور کامل روی صورت شما بچسبد، نباید نشتی داشته باشند و آزمون نشت بندی هر بار قبل از استفاده انجام شود. این ماسک تنفسی فرد را در برابر گرد و غبار، میست، فیوم، و بیو آئروسول محافظت میکند. ماسک های تنفسی N95 حداقل 95 درصد ذرات معلق با اندازه 3/0 میکرون را حذف میکند. ماسک تنفسی FFP2  از نظر حفاظتی حداقل 94 درصد ذرات معلق را حذف میکند. ماسک های تنفسی N95 در برابر مواد روغنی مقاوم نمی باشند اما ماسک های تنفسی FFP2 مقاوم می باشند.

همانطور که گفته شد ماسک های تنفسی انواع مختفی دارند معمولا طبقه بندی آن ها به صورت زیر قرار می گیرد:

نحوه استفاده از ماسک تنفسی

به طور کلی برای استفاده صحیح از ماسک ها باید مراحل زیر را انجام دهید:

بهترین ماسک تنفسی باید به به خوبی روی صورت شما چفت شود و بتواند مدت زمان زیادی از ورود هر گونه ویروس جلوگیری کند

ماسک های تنفسی زیادی در بازار ایران به چشم می خورد که این روزها به دلیل شیوع بیماری از آن استفاده می شود در ادامه به معرفی 7 تا از بهترین و پرفروش ترین ماسک تنفسی دیجی کالا می پردازیم.

ماسک تنفسی مدل ملت بلون بسته 51 عددی

ماسک تنفسی مدل ملت بلون بسته 51 عددی

یکی از پر فروش ترین و بهترین ماسک تنفسی دیجی کالا ماسک تنفسی مدل ملت بلون است این مدل ماسک تنفسی که در بسته بندی 51 عددی عرضه می شود ارزش خرید بسیار بالایی دارد چرا که از ویژگی های خوبی بر خوردار است. پس خرید ماسک تنفسی ملت بلون در این روزهای کرونایی می تواند گزینه مناسبی باشد. درون بسته این ماسک تنفسی یک عدد ماسک رایگان وجود دارد تا مصرف کنندگان بتوانند کیفیت و اصل بودن ماسک را امتحان کنند و با خیال راحت از این ماسک استفاده کنند.

این ماسک از سه لایه فیلتردار تمام پرس التراسونیک (اسپان باند + لایه وسط فیلتر ملت بلون + اسپان باند) تشکیل شده و در بسته بندی کاملا بهداشتی و پرفراژ دار عرضه می شود. تمامی ماسک ها درون یک پلاستیک ایزوله و بهداشتی قرار گرفته و درون جعبه گذاشته می شود وبا هولوگرام پلمپ می شود.

این ماسک دارای فیکسر بینی قابل تنظیم بوده که استفاده از آن را برای عموم راحت می کند. همچنین لایه ملت بلون این ماسک که بر طبق استاندارد تعریف شده ی معاونت غذا و دارو می باشد از نفوذ هر گونه ویروس جلوگیری کرده و بدون ایجاد حساسیت و آلرژیک می باشد.

به لطف تولید بسیار خوب این ماسک و استفاده از فول پرس التراسونیک و همچنین نصب کش ها به صورت التراسونیک به بدنه این ماسک تنفسی دارای بالاترین استاندارد در نفوذ ناپذیری ویروس و باکتری ها می باشد، چرا که دوختن ماسک با چرخ‌خیاطی یا حرارت یا دستگاه‌های غیر اتومات علاوه بر ایجاد منافذ به واسطه دوختن نخ و سوزن، احتمال این که این ماسک ها در زمان تولید دچار آلودگی شوند بسیار زیاد است.

ماسک تنفسی مدل ملت بلون بسته 51 عددی

ماسک تنفسی مدل ملت بلون
امتیاز
4.7/5
بسته بندی
90%
عمر
80%
قیمت
87%
سه لایه
90%
ارزش خرید
95%

ماسک تنفسی کد 2925 بسته 50 عددی

ماسک تنفسی کد 2925 که وزن بسیار سبک و در حدود 0.01 گرم دارد از استاندارد EN149:2010 پیروی می کند که کاملا مورد تایید است این ماسک از جمله ی پر فروش ترین ماسک تنفسی دیجی کالا بوده و در بسته بندی 50 عددی عرضه می شود. این ماسک تنفسی بدون فیلتر هوا بوده و فقط از فیلتر ثابت استفاده می کند. این ماسک تنفسی به خاطر وزن بسیار کمی که دارد هیچ گونه فشاری به گوش ها وارد نمی کند و همه افراد چه در مکان عمومی چه در بیمارستان می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

پارچه این ماسک تنفسی بدون بو و فیلتراسیون مناسب بوده و از ایجاد آلرژی و حساسیت جلوگیری می کند همچنین قابلیت تنظیم روی بینی را دارد تا از ورود آلودگی و ویروس کرونا به خوبی جلوگیری کند. بهتر است هر 2 الی 3 ساعت ماسک تنفسی خور عوض و در کیسه پلاستیکی انداخته تا از انتشار آلودگی جلوگیری شود.

ماسک تنفسی کد 2925 بسته 50 عددی

امتیاز
4.5/5
بسته بندی
81%
عمر
80%
قیمت
87%
ارزش خرید
88%

ماسک تنفسی آسان پوش مدل Melt blown بسته 50 عددی

این ماسک تنفسی که از برند آسان پوش بوده یک ماسک تنفسی سه لایه استاندارد و بسیار با کیفیت است. این ماسک از ورود هر گونه بیماری و ویروس و ذرات معلق جلوگیری کرده و شخص را در شرایط محیطی بد ایمن نگه می دارد. این ماسک که از فیلتراسون بالا برخوردار است از 3 لایه تشکیل شده است که شامل 2 لایه پارچه و 5 لایه ssmms که وزنی معادل 30 گرم دارد و یک لایه پارچه ملت بلون  (Melt blown ) با وزنی حدود 17 گرم را دارا می باشد.

این ماسک تنفسی نیز جزو یکی از بهترین ماسک تنفسی سه لایه دیجی کالا بوده که دارای دهنده بینی استاندارد استریل شده با اشعه و همچنین از ایجاد آلرژی و حساسیت نیز جلوگیری می کند. برای تست اصل بودن کیفیت ماسک می توانید پارچه ماسک را قیچی کنید و لایه وسط ماسک را روی شعله قرار دهید اگر شروع به آتش گرفتن کرد جنس اصلی نیست ولی اگر شروع به جمع شدن و آب شدن کرد نشان دهنده کیفیت اصلی این ماسک تنفسی می باشد.

ماسک تنفسی آسان پوش مدل Melt blown بسته 50 عددی

امتیاز
4.6/5
بسته بندی
90%
عمر
85%
قیمت
80%
ارزش خرید
90%

ماسک تنفسی مدل P01 بسته 50 عددی

ماسک تنفسی مدل P01 بسته 50 عددی

یکی دیگر از بهترین ماسک تنفسی دیجی کالا ماسک تنفسی مدل P01 است این ماسک که مناسب برای عموم و بیمارستان است بدون فیلتر بوده و در حدود 3 گرم وزن دارد و جزو ماسک های تنفسی سه لایه است. لایه های این ماسک از سه لایه اسپان 25 گرمی مرغوب تمام پرسی ساخته شده که بسیار نرم و راحت است و به خوبی بر روی صورت به هر اندازه قرار می گیرد.

این ماسک در بسته بندی 50 عددی عرضه می شود و به لطف پارچه بدون الیاف شیشه ای خود بی بو بوده و از ایجاد حساسیت و آلرژی جلوگیری می کند. همچنین بدنه پرس اولتراسونیک همراه با اتصال کش پرسی باعث شده این ماسک ارزش خرید بالایی داشته باشد.

ماسک تنفسی مدل P01 بسته 50 عددی

ماسک تنفسی مدل P01 بسته 50 عددی
امتیاز
4.3/5
بسته بندی
90%
عمر
74%
قیمت
80%
ارزش خرید
86%

ماسک تنفسی مدل SSMMS بسته 50 عددی

ماسک تنفسی SSMMS نیز جزو ماسک تنفسی سه لایه و مناسب برای عموم و بیمارستان است. این ماسک بدون فیلتر بوده و در بسته بندی 50 عددی عرضه می شود. این ماسک بسیار سبک و دارای تنظیم دماغی جهت حفاظت بیشتر کاربران در مقابل ویروس و بیماری ها می شود. ابعاد این ماسک استاندارد بوده و فشاری به گوش شما وارد نمی کند.

ماسک تنفسی مدل SSMMSاز بهترین پارچه sms تهیه شده است و دارای مجوز از سازمان غذا و دارو می باشد. اگر به دنبال خرید ماسک تنفسی هستید ماسک تنفسی مدل SSMMS نیز جزو بهترین و پر فروشترین ماسک تنفسی دیجی کالا می باشد.

ماسک تنفسی مدل SSMMS بسته 50 عددی

ماسک تنفسی مدل SSMMS بسته 50 عددی
امتیاز
4.4/5
بسته بندی
90%
عمر
80%
قیمت
82%
سه لایه
84%
ارزش خرید
87%

ماسک تنفسی انزانی مدل BK3 بسته 50 عددی

این ماسک که دارای فیلتر بوده مناسب جهت مکان و حالات مختلف از جمله عمومی , بیمارستان , ساختمانی , نجاری می باشد. این ماسک نیز در بسته 50 عددی عرضه می شود و دارای فیکسر بینی منعطف و قابل تنظیم است تا به خوبی بر روی بینی شما قرار گیرد.

این ماسک تنفسی مشکی رنگ از سه لایه ( اسپان باند + فیلتر ملت بلون + اسپان باند ) به صورت تمام اتوماتیک و پرس اولتراسونیک تولید می شود. این ماسک از اتصال کشی محکم و کشسانی بالایی برخوردار است و به لطف استفاده از مواد بدون پرز و بدون ایجاد آلرژی باعث می شود هیچ گونه خارش و حساسیتی برای مصرف کننده نداشته باشد.

بسته بندی بهداشتی و پلمپ با نشان انزانی و داشتن تمامی استانداردها ، مجوز ها و پروانه ساخت از وزارت بهداشت و معاونت غذا و دارو باعث شده که ماسک تنفسی انزانی مدل BK3 جزو یکی از بهترین ماسک های نفسی دیجی کالا جهت خرید باشد.

ماسک تنفسی انزانی مدل BK3 بسته 50 عددی

امتیاز
4.7/5
بسته بندی
90%
عمر
80%
قیمت
87%
سه لایه
90%
ارزش خرید
95%

ماسک تنفسی بست مدل SPC بسته 50 عددی

این ماسک تنفسی وزن بسیار پایینی دارد که استفاده از آن را بسیار لذت بخش کرده وزن این ماسک چیزی در حدود 0.01 گرم است و هیچ گونه فشاری به گوش وارد نمی کند. این ماسک نیز بدون فیلتر هوا و پارچه آن بدون فایبرگلاس است.

همچنین قابلیت تنظیم بر روی بینی را دارد و از فیلتراسیون مناسب بر خوردار است و از ایجاد واکنش آلرژیکی و حساسیت به خوبی جلوگیری می کند.

این ماسک نیز که در بسته بندی 50 عددی عرضه می شود مناسب برای عموم و بیمارستان بوده و از ابعاد استاندار بر خوردار است.

ماسک تنفسی بست مدل SPC بسته 50 عددی

امتیاز
4.2/5
بسته بندی
84%
عمر
80%
قیمت
79%
ارزش خرید
87%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا